Vali Öksüz’den köy ziyaretleri

Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, köy ziyaretleri kapsamında bugün Merkez Yalınkaya, Hacı Veli ve Eşmeyazı köylerini ziyaret etti.
Vali Öksüz’den köy ziyaretleri

Hilal ÖZCAN

Ziyaret ettiği köylerde köy halkıyla bir araya gelerek hasbihal eden Vali Öksüz, köylüler tarafından dile getirilen sorun, ihtiyaç taleplerin çözümü için ilgili kurumlara talimat verdi.

Vali Öksüz’ün köylerini ziyaret etmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren köy halkı, Vali Öksüz’ün köylerin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiğini ifade ederek kendisine teşekkür ettiler.

2021 yılının kurak geçtiğini ve ürün alamadıklarını ancak Kars Valiliği desteğiyle köylere hibe edilen buğday tohumundan memnun olduklarını dile getiren köylüler, 2022 yılındaki hasadın çok bereketli olduğunu ifade ettiler.

Vali Öksüz de yaptığı değerlendirmede devletin her zaman köylerde yaşayan vatandaşların hizmetinde olduğunu ifade ederek, zaman zaman köyleri ziyaret ederek köylülerle bir araya geldiğini, dile getirilen sorun, talep ve ihtiyaçların incelendiğini ve belli bir plan-program dâhilinde çözüldüğünü söyledi.  

Vali Öksüz’ün Köy ziyaretlerine, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Suat Hatam ile ilgili Şube Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri eşlik etti.

Vali Öksüz’ün köy ziyaretlerinin bundan sonra da devam edeceği öğrenildi.

vali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(1).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(2).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(3).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(4).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(5).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(6).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(7).jpgvali-oksuz’den-koy-ziyaretleri-(8).jpg

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!