İşadamı Subutay Bulut’un eşi Aydanur Bulut da vefat etti

Yaklaşık üç buçuk ay önce aramızdan ayrılan Kars’ın sevilen işadamlarından Subutay Bulut’un eşi Aydanur Bulut hayata veda etti.
İşadamı Subutay Bulut’un eşi Aydanur Bulut da vefat etti

Tacettin DURMUŞ / KARS

 

Kontrol için gittiği hastanede geçirdiği kalp krizi sonrası yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Aydanur Bulut, aramızdan ayrıldı.

İlimizin sevilen işadamlarından Subutay Bulut’un üç buçuk ay önce vefatının ardından Eşi Aydanur Bulut’un da vefat etmesi Kars’ta büyük üzüntü yarattı.

Merhum Subutay Bulut’un kardeşi Toker Bulut yaptığı açıklamada, “Canım kardeşim, abim, gözümün nuru ne yazayım bilmiyorum. Maalesef sevgili yengem Aydanur’u geçirdiği kalp krizi sonucu kaybettik. Senin ardından iki acıyı bir arada yaşamak, tarifi mümkün olmayan bir matem oldu bizim için…”dedi.  

Öte yandan Merhume Aydanur Bulut’un cenazesi, yarın (27 Ağustos 2021 Cumartesi günü) İstasyon Camisinde ikindi namazı sonrası kılınacak namazın ardından Karadağ Mezarlığında can yoldaşı eşinin yanıbaşında toprağa verilecek.

Bizler de Ölçek Gazetesi sahibi Salih Şahin ile birlikte Merhume Aydanur Bulut’a Allah’tan rahmet, kederli Bulut Ailesi’ne ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Taziye için :

Toker Bulut

05327236918

Zafer Bulut

05326607362

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!