Çalkın “Haddinizi bilin! Darbeler dönemi bitmiştir”

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, eski Deniz Kuvvetleri komutanlarının da aralarında bulunduğu 104 emekli amiralin ortak 'Montrö' bildirisine sert tepki gösterdi.
Çalkın “Haddinizi bilin! Darbeler dönemi bitmiştir”

Tacettin DURMUŞ 

“Haddinizi bilin! Darbeler dönemi bitmiştir” diyen Başkan Çalkın, “Milletimizin iradesine parmak sallamak ve bildiri ile demokrasiyi hizaya çekmek artık hayal bile edilemez.Bu hayale kapılanlar hukuk karşısında elbette hesap verecekler” diye konuştu.

Başkan Çalkın, yaptığı açıklamasında; “15 Temmuz’dan önce “DARBE”içerikli muhtıra verenlerinde akıbeti ortadadır. Milletimizin verdiği rütbe ve itibar ile Devletimizin imkan ve olanaklarından faydalanıp,bizatihi milletimizin cebinden çıkan vergiler ile maaşlarını alıp,nankörlük eden be ihanet çukurunda yaşayanlar şunu iyi bilmelidir ki; Zafer milletin Hakkıdır. Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,Hiç bir vesayete, baskı ve şantaja boyun eğmemiştir.Sayın Cumhurbaşkanımız,Başkomutan olarak milletimizin yanındadır,demokrasinin yanındadır.Hiç bir güç ve dış provakatif unsurlar tüm teşkilatımız ile birlikte;bizi yolumuzdan,vatan ve bayrak sevdasından alıkoyamaz. Biz buradayız. Sonu ölümde olsa demokrasiye el uzatamayacaksınız. Hodri meydan Türkiye geçilmez.” dedi. 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!