Başkan Bilgen kamuoyunu bilgilendirdi

Kars Belediyesi toplantı salonunda, haftalık rutin kamuoyunu bilgilendirme toplantısı yapan Kars Belediyesi Eş Başkanı Ayhan Bilgen; hayvan barınağı, hayvan pazarı ve yeni yapılan garaja ilişkin gelişmeleri değerlendirdi.

Mert YILMAZ

Kars Belediyesi toplantı salonunda, haftalık rutin kamuoyunu bilgilendirme toplantısı yapan Kars Belediyesi Eş Başkanı Ayhan Bilgen; hayvan barınağı, hayvan pazarı ve yeni yapılan garaja ilişkin gelişmeleri ve değerlendirdi.

Hayvan barınağının iyileştirilmesi için görüşmeler yapıldığını belirten Bilgen, henüz sürecin tamamlanmadığını, ameliyat yapılan yerlerin uygun olmadığını ve barınağı iyileştirmenin, ıslah etmenin şehre yakışır bir hale getirmek için çalışmaların başlayacağını ifade etti. Ayrıca; hayvan pazarının eksikliklerine de değinen Bilgen; ilgili sivil toplum örgütleri, üretici birlikleri, hayvan borsası ve hayvan pazarındaki esnaf temsilcileriyle birlikte ziyaret gerçekleştirdiklerini, en kısa sürede açılışın gerçekleşeceğini duyurdu.

Yeni garajla ilgili gelişmelere de değinen Bilgen, çevre hafriyatının yetkili arkadaşlarca düzenlendiğini, yoğun biçimde malzeme döküldüğü için temizlemeye çalışıldığını ve bu yaz bitirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 

 

admin

Read Previous

Kars’ta “Kaçak Sigara“ ihbarı jandarmayı harekete geçirdi

Read Next

Kars’ta iki Hilton oteli için imzalar atıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: