Adem Çalkın: “Oylar Belediye’de Cumhur İttifakına, İl Genel’de AK Parti’ye”

????????????????????????????????????

Adem Çalkın Karsta oylar, Belediyede Cumhur İttifakına, İl Genelde AK Partiye
AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, 31 Mart yapılacak seçimlerde oyları Kars Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakına, İl Genel Meclisi seçiminde AK Parti’ye istedi.

 

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

 

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, 31 Mart yapılacak seçimlerde oyları Kars Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakına, İl Genel Meclisi seçiminde AK Parti’ye istedi.

 

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ve il yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti İl Genel Meclisi adayları Nizamettin Karabulutlu, Necati Dallı, Ünsal Karabulak, Yusuf Tipioğlu ve Nuri Ertaşi ile birlikte Kahve Evi’nde gazetecilerle bir araya geldi.

 

Kahvaltıda gazetecilere açıklamada bulunan Adem Çalkın, 31 Mart yapılacak seçimlerde Kars halkından Kars Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakına, İl Genel Meclisi seçiminde AK Parti’ye oy istedi.

 

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın açıklamasında: “Kars’ın bu seçimleri yeni tecrübe ediyor. Çünkü daha önce bu tür ittifakların bir düzlemde hiç seçim olmamıştı. Malumlarınız bizim adayımızın da Cumhur İttifakı lehinde çekilmesiyle birlikte seçim rengi, Kars’taki düzeni değişmiş oldu. Tüm AK Parti teşkilatları olarak elbette Sayın Cumhurbaşkanımızın aldığı karara ve Cumhur İttifakı adayımıza sonuna kadar sahip çıkıyoruz. İl Genel Meclisi seçim listemizin de ayrı olduğunun altını çizmek istiyorum. İl Genel Meclis adaylarımız AK Parti olarak ayrı bir listede olacak ve orada bir birliktelik yok. Cumhur İttifakına Belediye’de oy vereceğiz ama İl Genel Meclisinde Kars merkez ve köylerinde AK Parti’ye oy vereceğiz.” Dedi.

tacettin semih

Read Previous

Kars sokakları, gece kartallarına emanet.

Read Next

Songül DÜNDAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: