Fen Edebiyat Fakültesi 23. Mezunlarını verdi

Kafkas Üniversitesi (KAÜ) 2018-2019 akademik yılında Fen Edebiyat Fakültesi’nden 514 kişi mezun oldu.

Kafkas Üniversitesi’nden (KAÜ) 2018-2019 akademik yılında mezuniyet töreni programı, Sağlık Kültür Daire Başkanlığı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Üniversitenin; Fen Edebiyat Fakültesi’nden 4274 öğrenciden, 514 öğrenci mezun oldu.

Törende konuşan KAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü KAPU; mezun olan öğrencilere bir yönetici değil de ağabeyleri olarak seslendiğini ve mezuniyetlerinin ardından sosyal hayatlarında da başarılar dilediğini ifade etti.

Konuşmalar sonrası anı belgelerini alan öğrenciler, kep atıp mezun olmanın mutluluğunu aileleriyle yaşadı. Törene Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gencer Elkılıç, çok sayıda öğrenci yakını ile akademisyenler katıldı.

Öte yandan İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ve Fen Edebiyat Fakültesi birincisi; Habibe Şahin’e, Rektör Dr. Hüsnü Kapu temsili diplomasını ve hediyelerini takdim etti. Ardından bölüm ikincisi Oğuz Han Yıldız, bölüm üçüncüsü Ebru Turan’a da dekan yardımcıları temsili diploma ve hediyelerini verdi. Tören folklor gösterisi ve çeşitli etkinliklerle son buldu.

  

admin

Read Previous

Jandarma teşkilatı 180 yaşında

Read Next

Kars polisinden öğrencilere karne hediyesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: